Hutjens Grillo Geelgouden ring breed - Grillo
1.775,-
De zelfgemaakte gouden ring is onderdeel van de collectie Grillo en is gebaseerd op de drooglegging van een rivierbed. Het hoger liggende gedeelte is gepolijst, het verdiepte gedeelte gematteerd door korund. Dit geeft de ring een grillig karakter.
Productomschrijving
Zelfgemaakte gouden ring.
De door Harry Hutjens gemaakte ring is gebaseerd op organische vormen uit de natuur, in dit geval de drooglegging van een rivierbed. Het verdiepte gedeelte van de ring is gematteerd door korund, een hard edelsteen. De ring is gepolijst in het hoger liggende gedeelte. Dit geeft de gouden ring een grillig en stoer karakter.
Trouwring of regulier sieraad.
De gouden ring is 14 karaat goud. Geschikt als trouwring of regulier sieraad. Bestel online of kom gerust eens langs in onze winkel in Goes. We staan voor u klaar.
Herroepingsrecht
Kiest u een andere maat dan de standaard aangegeven maat? Dan is het niet mogelijk deze te retourneren of u te beroepen op het herroepingsrecht. Als u twijfelt over uw maat, adviseren we de standaardmaat te bestellen. Dan passen we het sieraad later in de winkel op maat aan.
Specificaties
- Referentie
- Goud Geelgoud - 14 krt.
- Maat 60
- Welke hand? Links en rechts
- Diamantslijpvorm
- Diamantgewicht
- Diamantkleur
- Diamantzuiverheid
- Diamanten aantal
Reviews Schrijf je eigen review
0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review