Hutjens Archi Geelgouden ring breed - Archi
695,-
De gouden damesring komt uit ons eigen atelier en is gebaseerd op moderne architectuurvormen. Dit is mooi terug te zien in de lijnen die strak tegen elkaar aanliggen. De ring is specifiek voor de linkerhand. Rechts op aanvraag ook mogelijk.
Productomschrijving
Collectie Archi.
De gouden ring is onderdeel van de collectie Archi. Harry Hutjens haalde zijn inspiratie voor deze collectie uit moderne architectuurvormen. Dit is mooi terug te zien in de lijnen die strak tegen elkaar aanliggen. Het robuuste karkater van de ring komt hierdoor mooi tot uiting.
14 karaat goud.
De ring is 14 karaat goud en gemaakt voor de linkerhand. Het is ook mogelijk de ring in spiegelbeeld te laten maken voor de rechterhand. Bestel online of kom gerust eens langs in onze winkel in Goes. We staan voor u klaar.
Herroepingsrecht
Kiest u een andere maat dan de standaard aangegeven maat? Dan is het niet mogelijk deze te retourneren of u te beroepen op het herroepingsrecht. Als u twijfelt over uw maat, adviseren we de standaardmaat te bestellen. Dan passen we het sieraad later in de winkel op maat aan.
Specificaties
- Referentie
- Goud
- Maat 56
- Welke hand? Rechts
- Diamantslijpvorm
- Diamantgewicht
- Diamantkleur
- Diamantzuiverheid
- Diamanten aantal
Reviews Schrijf je eigen review
0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review