Lange Kerkstraat 31 Goes [email protected]+31 (0)113 212729

Hutjens Princess Geelgouden hanger met diamanten - Princess

Terug naar overzicht

1.795,-

(0)

De diamant in deze ketting is princess geslepen en klemt mooi tussen het goud. Harry Hutjens heeft het sieraad zelf gemaakt. De ketting heeft Venetiaanse schakels. Het is ook mogelijk enkel de hanger te nemen. Deze wordt in opdracht gemaakt.

In overleg

Wilt u hem graag in het echt bekijken?Openingstijden winkel | Afspraak maken

Productomschrijving

Prinses geslepen.

De diamant in deze ketting is prinses geslepen. Dit is een bijzondere slijpvorm. Als u de diamant van bovenaf bekijkt, ziet u een vierkante vorm. Van de zijkant bekeken heeft de vorm iets weg van een omgekeerde piramide. De ketting heeft een strakke look door de plaats van de diamant tussen de overlappende lijnen.

14 karaat goud.

De ketting is 14 karaat goud en heeft Venetiaanse schakels. Bestel online of kom gerust eens langs in onze winkel in Goes. We staan voor u klaar.

Herroepingsrecht 

Kiest u een andere maat dan de standaard aangegeven maat? Dan is het niet mogelijk deze te retourneren of u te beroepen op het herroepingsrecht. Als u twijfelt over uw maat, adviseren we de standaardmaat te bestellen. Dan passen we het sieraad later in de winkel op maat aan.

Specificaties

  • Referentie
  • Goud Geelgoud - 14 krt.
  • Lengte
  • Diamantslijpvorm Princess
  • Diamantgewicht 0.35 crt.
  • Diamantkleur G / TW - Top Wesselton
  • Diamantzuiverheid VVS2
  • Diamanten aantal 2

Reviews Schrijf je eigen review

0 sterren op basis van 0 beoordelingen Schrijf je eigen review

    Product tags

    Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »